Pay Someone To Do Homework

I need help with the attached accounting case study on product costing

Specifically Part B, I need help setting
Material cost
Cost of chocolate
Cost of bars
cost of foil
Direct material
Labor cost
Pouring
Inspection
labelling
Direct labor
Overhead cost $ 7,600.00
$ 810.00
$ 830.00
$
$ 4,148.00
$ 1,830.00
$…
Business